• Konkursy szkolne 2015/2016

• Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej i Językowej.

Iza z klasy IV, Ania z klasy VI i Marcin z klasy V - I miejsce. Gratulujemy!

Talenty 2016 w naszej szkole!

I miejsce Damian z klasy III z piosenką "Kupiłem se traktor" oraz wyróżnienie dla Dawida z klasy "O" za piękne czytanie i liczenie.

Konkurs na "Najpiękniejszy portret mamy" I miejsce Julia z klasy II, II miejsce Natalia z klasy III , III miejsce Julia z klasy I. Gratulujemy!

Szkolny Turniej Szachowy

W  roku szkolnym 2015/2016 uczniowie uczęszczający na zajęcia koła szachowego wzięli udział w III Szkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły. Po zaciętych rozgrywkach zwyciężyli:

Marcin S. kl. V - I miejsce

Aleksandra W. kl. VI -  II miejsce

Maksymilian W.  kl. IV - III miejsce

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy!

Matematyk roku

Od października  2015 roku do kwietnia 2016 roku uczniowie klas IV, V i VI biorą udział w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym. Raz w miesiącu, na kółku matematycznym,  rozwiązują oni zadania matematyczne z różnych dziedzin matematyki, o stopniu trudności dostosowanym do ich wieku. W danym miesiącu uczeń może zdobyć  maksymalnie 10 punktów. Osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów zostaje ogłoszona MATEMATYKIEM MIESIĄCA. Otrzymuje ona wówczas dyplom, słodki upominek oraz gromkie brawa na apelu porządkowym.

MATEMATYKIEM MIESIĄCA może zostać  każdy uczeń, który zdobędzie największą liczbę punktów w danym miesiącu. Natomiast najlepsi uczniowie walczą o tytuł MATEMATYKA ROKU, o którym to decyduje największa, łączna liczba punktów uzyskanych od września do kwietnia.

Lista uczniów, którzy już zostali Matematykami Miesiąca:

w październiku :     Adam L.                klasa IV,

w listopadzie:         Damian S.              klasa V

i Nikodem R.              klasa VI,

w grudniu:              Arkadiusz B.            klasa V,

w styczniu:             Adam L.                  klasa IV.

O tytuł Matematyka Roku zaciętą rywalizację toczą:

Arkadiusz B. ( klasa V ): 28 punktów

Nikodem R. ( klasa VI ): 28 punktów,

Adam L. ( klasa IV ): 27 punktów,

Damian S.  ( klasa V ): 24 punkty,

Adrian S. ( klasa VI ): 21 punktów,

Aleksandra W. ( klasa VI ): 20,5 punktów,

Marcin S. ( klasa V ): 20 punktów

oraz wielu  innych uczniów, którzy na dzień dzisiejszy mają mniej niż 20 punktów, ale to nie przekreśla ich szansy, aby zostać  Matematykiem Miesiąca lub Matematykiem Roku.

Życzę powodzenia!

Ewelina Krawczyk