• Informacje dla Rodziców

• GODZINY OTWARCIA

Przedszkole jest czynne codziennie w dni robocze,

od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00- 16.00.

Każda godzina od 7:00 do 8:00 oraz od 13:00-  płatna 1,30zł.

Należność za posiłki i pobyt dziecka w przedszkolu (powyżej pięciu godzin dziennie) należy uiścić do 10- tego dnia każdego miesiąca.

ODWOŁYWANIE POSIŁKÓW

PONIEDZIAŁEK  do 9:00 - odwołujemy na wtorek i środę;

ŚRODA do 9:00 - odwołujemy na czwartek i piątek;

PIĄTEK do 9:00 - odwołujemy na poniedziałeksmiley

TELEFON: 33/8768712

Ważne!

Informacja zgłoszona w dniu nieobecności nie odwołuje obiadu na dany dzień.

INFORMACJA O CZASOWYM ZAWIESZENIU ZAJĘĆ

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Zarzycach Wielkich informuje, iż zgodnie z decyzją organu prowadzącego:

1.Zawiesza na czas oznaczony prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej   Publicznego Przedszkola w Zarzycach Wielkich w okresie od dnia 6 V 2020 r. do dnia 24 V 2020 r.    w  związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

2. W okresie czasowego zawieszenia zajęć, o którym mowa w pkt. 1, zadania Publicznego Przedszkola w Zarzycach Wielkich są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Od 25 maja br. jest możliwość uruchomienia Przedszkola, oczywiście z zachowaniem wszystkich wytycznych GISu, MZ oraz MEN. Bardzo proszę zgłaszać do dyrektora szkoły potrzebę i chęć skorzystania z opieki przedszkolnej. Proszę określić od kiedy i w jakich godzinach chcielibyście państwo opieki przedszkolnej dla swoich dzieci.

Zgłoszenia proszę kierować na adres: spzarzyce@iap.pl lub telefonicznie:

sekretariat: 338768712,  dyrektor: 604447678

Proszę zapoznać się z Procedurą bezpieczeństwa w ZSP (umieszczona poniżej).

W razie chęci skorzystania z opieki nad dzieckiem w przedszkolu, konieczne jest wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu zawartych tam załączników nr 1 i 2.

Beata Zając - dyrektor ZSP w Zarzycach Wielkich

Procedura bezpieczeństwa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zarzycach Wielkich w okresie epidemii COVID-19

Zarzadzenie_14-_procedura-przedszkole.doc

Zalacznik_nr_1.docx