Choć pogoda 1 czerwca postanowiła spłatać nam figla i słońce schowało się za chmurami, w naszej szkole atmosfera była po prostu GORĄCA! Deszczowe chmury nie miały szans w starciu z niesamowitą energią naszych uczniów i przedszkolaków. Dzień Sportu uważamy za niezwykle udany!
W sportowych zmaganiach wzięły udział klasy 1-7 oraz nasze dzielne przedszkolaki. Każda klasa zaprezentowała się z dumą, przygotowując wcześniej własną, unikalną flagę! Na uczestników czekało aż 8 wyjątkowych stacji, na których liczyły się nie tylko mięśnie, ale też spryt, kreatywność i współpraca.
STACJA 1:„Crossfitowy Wojownik”– gdzie nasi uczniowie pokazali prawdziwą siłę i gibkość!
STACJA 2: Sportowe Kalambury – mnóstwo śmiechu i pokazywania sportowych dyscyplin bez słów.
STACJA 3: „Snajper na Start” – sokole oko i precyzję.
STACJA 4: Zgadnij co to? – zagadki, które wymagały niezłego wysilenia szarych komórek.
STACJA 5: „Mistrzowie Unihokeja” – szybcy i zwinni!
STACJA 6: „Kelnerski Slalom” – pełna koncentracja, by nic nie upadło!
STACJA 7:„Biegający Umysł” –Połączenie świetnej kondycji z genialną pamięcią.
STACJA 8: Igrzyskowe rymowanie – tu narodziły się prawdziwe talenty literackie i kibicowskie!
Tego dnia nie było przegranych. Każdy, kto wziął udział, już był zwycięzcą! Bo w sporcie i w naszej szkole liczy się przede wszystkim dobra zabawa, uśmiech od ucha do ucha i wspaniała integracja w grupach.