• WYNIKI KONKURSU "KANGUR MATEMATYCZNY"

• Wyniki Konkursu "Kangur Matematyczny" już ogłoszone. W naszej szkole mamy 5 wyróżnionych osób: Gabrysię z klasy III, Lenę i Adama z klasy IV oraz Szymona i Oliwiera z klasy V. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok na kolejną edycję.

• OLIMPIADA OLIMPUSEK Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

• Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Olimpiada pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Gratulejemy wszystkim uczestnikom wysokich wyników!

• SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

• Uczniowie klasy IV i V otrzymali nagrody zdobyte w Szkolnym Turnieju Szachowym. Gratulujemy Adamowi, Arkowi i Oliwierowi, którzy okazali się najlepszymi szachistami w szkole. Gratulujemy także pozostałym uczestnikom turnieju. W przyszłym roku wszyscy będą doskonalić swoje umiejętności na kółku szachowym i znowu powalczą o medale. Jesteśmy z Was dumni!

• Wyróżnienia za czytelnictwo

• Czytanie to nie jest przykry obowiązek szkolny – ale przyjemność i niezwykła przygoda. W tej przygodzie uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzycach Wielkich. W roku szkolnym 2023/2024 przeczytali najwięcej książek oraz biorą udział w konkursie ” Bajkowy Czytelnik 2024”, organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Nagrodzeni dyplomem wzorowego czytelnika zostali:

Zuzanna Nehrebecka z klasy I

Norbert Malina z klasa II

Gabriela Radwan z klasy III

Karolina Pindel i Adam Radwan z klasy IV

Maja Maliszewska z klasy V

Julita Radwan z klasy VII

„Czytaj książki pouczające dla upiększenia umysłu lub uszlachetnienia serca.”

–Tadeusz Kościuszko

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• 21.06.2024r. uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy

Mszą św. o godz. 8.00 w kościele parafialnym w Leńczach

9.15 - apel , wręczenie nagród i wyróżnień, występy uczniów- górny korytarz.

10.30 - wręczenie świadectw, spotkanie w klasach z wychowawcami,

ok. 10.45- zakończenie,

WAKACJE!!!

• SZKOLNY MAM TALENT

• SZKOLNY "MAM TALENT". 3 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent”, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje hobby, pasje i uzdolnienia. Konkurs miał na celu odkrywanie i promowania nowych talentów w środowisku szkolnym, reklamowanie nowatorskich form spędzania czasu wolnego oraz budowanie pozytywnego klimatu szkoły.

Na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis różnych umiejętności.

Tego dnia każdy uczestnik miał swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy wszyscy wykonawcy zaprezentowali się świetnie.

• DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR

• Poniedziałek 3 czerwca był dniem szalonych fryzur. Uczniowie naprawdę się postarali i staneli na wysokości zadania z pomysłami swoich fryzur.

W konkursie na "Najbardziej Szaloną Fryzurę" zwyciężyli:

I  miejsce: Zuzia i Adam

II miejsce: Kuba i Zuzia

III miejsce: Madzia i Norbert

Serdecznie gratulujemy!

• THE BIG CHALLENGE

• Co roku wiosną, tysiące uczniów w wielu krajach Europy uczestniczy w wielkim konkursie języka angielskiego The Big Challenge. W naszej szkole uczniowie również bardzo chętnie biorą udział w konkursie i zdobywają nagrody, a także ćwiczą swoje umiejętności językowe.

Najlepsze wyniki w szkole, w swoich kategoriach wiekowych otrzymali: Szymon Mazur, Oliwier Brożek oraz Lena Mazur. Serdecznie gratulujemy!

W aplikacji The Big Challenge PLAY możesz ćwiczyć angielski kiedy chcesz, przez cały rok. Do wyboru masz oryginalne gry (Quiz, YesNo, Questions oraz Verbs) a także dostęp do pytań z poprzednich edycji.

Serdecznie dziękuję za udział w konkursie wszystkim uczniom!