Drodzy Rodzice!
Za kilka dni Wasze dzieci odbiorą świadectwa i udadzą się na jakże zasłużone wakacje. My, już dzisiaj chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam za trud jaki włożyliście w edukację Waszych dzieci w trakcie zdalnego nauczania, za cierpliwość i wyrozumiałość, za czas jaki musieliście im poświęcić, za wytrwałość i zrozumienie. To był bardzo trudny okres dla nas wszystkich. Wasze dzieci odbiorą zasłużone nagrody i wyróżnienia. Wam należy się świadectwo z czerwonym paskiem , które zresztą już krąży w internecie. My chcemy wyrazić swoją wdzięczność i uznanie mówiąc po prostu DZIĘKUJEMY !
Dyrektor, grono pedagogiczne i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Zarzycach Wielkich





