• 2016 / 2017

ZABAWA ANDRZEJKOWA

24 listopada w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci założyły w tym dniu wybrane przez siebie kostiumy, a przedszkole udekorowały balonikami. Potem przyszedł czas na wróżby i skoczną zabawę przy muzyce. Wszystkim bardzo się podobało i świetnie się bawili.

MIKOŁAJKI

6 grudnia nasze przedszkole odwiedziła Święty Mikołaj. Przedszkolaki czekały na niego z utęsknieniem od rana. Gdy przybył oczekiwany gość dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie dla Niego.Mikołaj był bardzo wzruszony i obdarowały przedszkolaków upominankami. Mikołajowy towarzyszył wesoły aniołek, a w uroczystości wzięli udział rodzice przedszkolaków. Po wizycie Św. Mikołaja nasze przedszkole odwiedził też Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej. Od Niego dzieci również otrzymały słodycze.