• WIGILIA

• Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym wszyscy darzą się bliskością, panuje ciepły i radosny nastrój. Jesteśmy szczęśliwi, że potrafimy stworzyć tak rodzinną atmosferę również w naszej szkole.

Po pandemicznej przerwie powróciliśmy do tradycyjnej, szkolnej wigilii. Uczniowie klas I-III, pod kierunkiem pani Elżbiety Żołnierek, przygotowali przepiękne widowisko o Bożym Narodzeniu. Uroku temu dniu dodał konkurs kolęd śpiewanych przez każdą z klas, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do kolędowania włączyli się wszyscy. W tym miejscu pragniemy pogratulować zwycięzcom – klasie VIII! Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy przełamać się opłatkiem, uścisnąć dłoń i miło spędzić czas…

By ta maleńka Miłość, co się w Betlejem zrodziła,

spokojem i radością niebo i świat wypełniła.

By dłoń człowieka była tak wielka, jak wszechświat cały,

aby mógł się w niej schować bezpiecznie Jezus mały.

Aby pokój nam dany w ten wigilijny czas,

pozostał już na zawsze w sercu każdego z nas.

Wesołych Świąt i Do siego 2023 roku!!!

• Kartka świąteczna - Boże Narodzenie 2022

• Wyniki konkursu zorganizowanego przez bibliotekę szkolną:

Konkurs miał na celu kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej dzieci i młodzieży.

Jury przyznało nagrody w następujących kategoriach:

PRZEDSZKOLAKI

I miejsce: Julia Majcherczyk

II miejsce: Mateusz Waga

III miejsce: Liliana Majda

KLASY  I-III

I miejsce: Rafał Motal

II miejsce: Adam Radwan

III miejsce: Zuzanna Kumor

KLASY  IV-VIII

I miejsce: Natalia Wyroba

II miejsce: Łukasz Miśkiewicz, Jan Gąsiorek

III miejsce: Szymon Mazur

• Wyniki Konkursu ,,Gwiazda Betlejemska”- Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

• Jurorzy ocenili prace w Świątecznym Konkursie Plastycznym „Gwiazda Betlejemska”.  Wybór zwycięzców był bardzo trudny!
            Dziękujemy za liczny udział, trud włożony w przygotowania, zaangażowanie uczestników. Dla wszystkich wielkie gratulacje!

Lista nagrodzonych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzycach Wielkich:

Przedszkole i klasa ,,O”:

Laura Kuś

Klasa I- III SP
            II miejsce – Karolina Pindel

Weronika Miłoń
            Rafał Motal

Klasa VII- VIII SP
            III miejsce – Łukasz Miśkiewicz

Natalia Wyroba

• "Paczuszka dla maluszka"

• Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami tak licznie, z zaangażowaniem włączyli się do akcji charytatywnej "Paczuszka dla maluszka", która dzisiaj miała swój finał. Wszystkie podarunki wyruszyły w drogę do dzieci i młodzieży z OSW w Radoczy. Podziękowanie dla Szkolnego Koła Wolontariatu z opiekunem za pomoc w organizacji akcji.

Za wrażliwość otwierającą ❤️ dla tych, którzy potrzebują pomocy

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra

DZIĘKUJEMY 👍

• Ogólnopolskie konkursy

• W listopadzie nasze przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 wzięli udział w dwóch ogólnopolskich konkursach. Wykazali się dużą pomysłowością, kreatywnością i zostali docenieni przez Komisję.

Ogólnopolski konkurs "Jesień w sadzie i ogrodzie": Julia Majcherczyk II miejsce, Bartosz Czeremuga - wyróżnienie.

Ogólnopolski konkurs pt."Guzików świat": Jakub Ziemba - I miejsce, Jakub Radwan - II miejsce.

Gratulujemy!

• MIKOŁAJ

• Mikołajki!

Dzisiajszy dzień umilił nam swoją obecnością Święty Mikołaj. Aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej radosnym nasi uczniowie mieli okazję prowadzić zajęcia lekcyjne, a także ubrać się w strój ze świątecznym motywem.

• KONKURSY KURATORYJNE

• Gratulejmy naszym uczniom zakwalifikowania się do etapu rejonowego w Małopolskich Konkursach Kuratoryjnych:

z Języka Angielskiego: Natalia z klasy 8

z Języka Polskiego: Ola z klasy 8

z Matematyki: Magda z klasy 8

z Historii: Norbert z klasy 8. W Biblijnym Konkursie Tematycznym Julita R. z kl. 6, Natalia W., Magda P. i Honorata R. z kl.8.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Wyróżnienia dla naszych uczniów!

• Gratulejemy Oli, Julicie, Natalii, Patrycji i Marysi wyróżnienia w konkursie plastycznym na opracowanie logo plakatu/ulotki o tematyce w rodzinie.

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Kalwarii Zebrzydowskiej.

• Sukcesy naszych uczennic!

• Z radością informujemy o sukcesach naszych uczennic. Julita, Julia, Honorata, Julia, Marysia, Magda i Ala godnie reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Turnieju Siatkówki Dziewcząt. Dziewczyny wywalczyły II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.