• Międzyszkolne zawody halowej piłki nożnej!

• Nasi chłopcy z klas 4 i 5 reprezentowali szkołę w międzyszkolnych zawodach halowej piłki nożnej w ramach Igrzysk Dzieci. Spisali się świetnie zajmując 3 miejsce.

Brawo Panowie, gratulujemy!

• Dzień Chłopaka

• Dzisiaj w naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka. Pięciu uczniów walczyło o tytuł "Chłopaka Roku", w następujących konkurencjach: Bob budowniczy, konkurs z balonami, odgadnij markę samochodu, gorące krzesła oraz konkurs w okularach. Chłopaki wykazali się kreatywnością i sprawnością fizyczną. Zwyciązcą konkursu został Artur z klasy V.

Gratulujemy!

Wszystkim chłopakom składamy serdeczne życzenia!

• Spotkanie ze "Smykiem Ratownikiem"

• Uczniowie z klas I-III, oraz przedszkolaki uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych, których celem było wpojenie dzieciom podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy.

Jeszcze raz -  Serdeczne Podziękowania dla Naszych Pań Ratowniczek!
          • PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

• W związku z pierwszym dniem kalendarzowej jesieni Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs plastyczny na "Najpopularniejszy liść jesienny". Odbył się również pokaz jesiennych kreacji. Najpiękniejszą Panią Jesienią została Oliwia z klasy III, a Panem Jesień - Mikołaj z klasy II. Ponadto uczniowie klas I-III wzieli udział w projekcie "Smacznie, zdrowo, kolorowo" tworząc na talerzu jesienne kompozycje ze zdrowych warzyw. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością!